Rit

Ritnummer Datum Van Naar Sponsor
21 24/07/22 Nanterre Parijs Kaffee Spoorlijn 64


Uitslag

Plaats Rugnummer Voornaam Familienaam
1 105 Jasper Philipsen
2 204 Dylan Groenewegen
3 121 Alexander Kristoff
4 178 Jasper Stuyven
5 181 Peter Sagan
6 214 Jeremy Lecroq
7 48 Danny van Poppel
8 161 Caleb Ewan
9 155 Hugo Hofstetter
10 88 Fred Wright


Klassement

Plaats Naam Pronostiek Punten
1 Van Mer 1 46
1 Ronald Wietendaele 1 46
1 tvervolg tvervolg 1 46
4 Anneke-Vanhaze Drum 2 45
4 Dries Verhoest 1 45
4 Thierry Decuypere 10 45
7 Kurt Debuysere 2 43
7 Eric Dewulf 1 43
7 Ruben Vancoillie 3 43
7 Geert Wallays 2 43
7 David Demey 7 43
7 Bart Verhoest 1 43
7 Brambo Brambo 6 43
7 Ruben Claeys 25 43
15 Kenneth Debal 1 41
15 Jorre Clynckenmaillie 10 41
15 Florian Vancoillie 1 41
15 Stan Gheysens 1 41
15 Ruben Claeys 21 41
20 tvervolg tvervolg 2 40
21 Sydoer Sydoer 2 39
21 Olivier Bolle 3 39
21 Jasper Vancoillie 2 39
21 luc Grimmonprez 2 39
21 Rudi en Stephan 1 39
21 Roger Landuyt 4 39
21 Bart Vanhee 5 39
21 Marnick Verstraete 5 39
21 Rudi Vermoortele 8 39
21 Pascal Cardoen 4 39
21 Pascal Cardoen 6 39
21 David Demey 10 39
21 Rambo Sprint 1 39
34 Station Ieper Team 1 1 38
34 Thierry Naert 3 38
34 Kristof Delheye 3 38
37 Bart Verhoest 4 37
37 Emmerson Deneut 2 37
37 Station Ieper Team 1 2 37
37 Dries Verhoest 6 37
41 Epo Epo 16 36
41 Rudi Vermoortele 2 36
41 Marnick Verstraete 2 36
44 Ruben Vancoillie 2 35
44 Brambo Brambo 2 35
44 David Demey 9 35
44 Bart Verhoest 3 35
48 Fitekootje Fitekootje 1 33
48 Kenneth Debal 10 33
48 Gerdy Debeuf 1 33
48 Sydoer Sydoer 3 33
48 Alain Vermeulen 3 33
48 Denis Vancoillie 3 33
48 Pascal Cardoen 5 33
48 Brambo Brambo 1 33
56 Thierry Decuypere 8 32
57 Brambo Brambo 10 31
57 Stephan Vermeersch 1 31
57 Roger Landuyt 2 31
57 Ruben Claeys 22 31
57 Roger Landuyt 5 31
57 Dany Vandenbroucke 4 31
57 Station Ieper Team 1 3 31
57 Epo Epo 12 31
57 Franky Minne 2 31
57 Ruben Claeys 16 31
57 Marnik Arickx 1 31
57 Kenneth Debal 13 31
57 Brigitte Waeyaert 1 31
57 Ivan Salomez 32 31
57 Station Ieper Team 1 20 31
57 Brambo Brambo 9 31
73 Epo Epo 6 30
74 Sybren Dewulf 2 29
74 Eric Devoldere 1 29
74 Brambo Brambo 7 29
74 Pedro Kynds 3 29
74 Lucrce Willemyns 1 29
74 Thierry Decuypere 2 29
74 Eric Dewulf 4 29
74 Epo Epo 15 29
74 Brambo Brambo 3 29
83 Bart Vanhee 7 28
83 David Demey 5 28
83 Eric Dewulf 2 28
86 Station Ieper Team 1 17 27
86 Florian Vancoillie 2 27
88 Hilde Vercaigne 2 26
88 Jeanick Philippe 3 26
88 Marnick Verstraete 8 26
91 Pascal Cardoen 1 25
91 Epo Epo 10 25
91 Emmerson Deneut 5 25
91 Bart Vanhee 9 25
91 Brambo Brambo 8 25
91 Bart Verhoest 8 25
91 Epo Epo 14 25
91 Kenneth Debal 14 25
91 Epo Epo 13 25
91 Spoorlijn 64 1 25
91 Kenneth Debal 5 25
91 Epo Epo 11 25
91 Marnick Verstraete 1 25
91 Jeanick Philippe 2 25
91 Marnick Verstraete 3 25
91 Kenneth Debal 7 25
91 David Demey 6 25
91 Ruben Claeys 24 25
91 Station Ieper Team 1 16 25
91 Hans David 7 25
91 Alain Vermeulen 2 25
91 Hans David 3 25
91 Hans David 1 25
91 Ruben Claeys 4 25
115 Thierry Decuypere 5 24
116 Anneke-Vanhaze Drum 4 23
116 Eric Dewulf 3 23
116 Jacques Demey 1 23
116 Kenneth Debal 17 23
116 Alain Vermeulen 8 23
116 Alain Vermeulen 7 23
116 Timothy Desodt 1 23
116 Kenneth Debal 18 23
116 Station Ieper Team 1 21 23
116 Ivan Salomez 13 23
116 Hans David 6 23
127 Jeanick Philippe 1 22
127 Bert Langedock 1 22
127 Francky Kindt 2 22
127 Jacques Demey 4 22
127 Trees Gryson 2 22
127 Linda Leroy Café Sint-Joris 2 22
127 Kurt Debuysere 4 22
127 Jonas Dejonghe 1 22
127 Dorin Marnick 1 22
127 Oestlandt arlette 1 22
127 Ivan Salomez 16 22
127 Jacques Demey 3 22
139 Ruben Claeys 6 21
139 Kenneth Debal 8 21
139 Kenneth Debal 6 21
139 Ruben Claeys 3 21
139 Gino Comyn 1 21
139 Kenneth Debal 15 21
139 Kenneth Debal 16 21
139 Roger Landuyt 1 21
139 Sybren Dewulf 1 21
139 Wilfried Vanthourenhout 3 21
139 Kenneth Debal 3 21
139 Marnick Verstraete 7 21
139 Alain Vermeulen 5 21
139 Wilfried Vanthourenhout 2 21
139 Philippe Borry 1 21
139 Ruben Claeys 15 21
139 Alain Vermeulen 6 21
139 Geert en Rudi 1 21
139 Rudi en Geertje 1 21
139 Ivan Salomez 15 21
139 Danny Wyffels 2 21
139 Bhoy In Green 2 21
139 Dany Vandenbroucke 2 21
139 Dany Vandenbroucke 3 21
139 Dany Vandenbroucke 5 21
139 Bart Vanhee 2 21
139 Roger Landuyt 7 21
139 Roger Landuyt 3 21
139 Jonas Dejonghe 2 21
139 Roger Landuyt 6 21
139 Roger Landuyt 9 21
139 Filip Mylleville 1 21
139 Roger Landuyt 8 21
139 Bart Vanhee 1 21
173 Station Ieper Team 1 10 20
173 Hilde Vercaigne 3 20
173 Sebastien Leenkneght 4 20
173 Bhoy In Green 3 20
173 Emmerson Deneut 6 20
178 Pascal Cardoen 2 19
178 Sebastien Leenkneght 1 19
178 Marnick Verstraete 4 19
178 Johny Andries 2 19
178 Epo Epo 2 19
178 Van Mer 4 19
178 Epo Epo 5 19
185 Ruben Claeys 17 18
185 Rudi Vermoortele 9 18
185 Bart Verhoest 11 18
185 Epo Epo 1 18
185 Sybren Dewulf 4 18
185 Filip en Marnick Debal en Vandaele 4 18
185 Bart Vanhee 12 18
185 Station Ieper Team 1 13 18
193 Station Ieper Team 1 18 17
193 Bhoy In Green 4 17
193 Kurt Debuysere 6 17
193 Bart Verhoest 2 17
193 Pascal Cardoen 3 17
198 Carine Vandamme 1 16
198 Ruben Vancoillie 1 16
200 Francky Kindt 1 15
200 Jacques Demey 2 15
200 Ruben Claeys 13 15
200 Sybren Dewulf 3 15
200 David Demey 8 15
200 Bhoy In Green 1 15
200 Roy Vanbellehem 1 15
200 Hans David 2 15
200 Hans Decoodt 1 15
200 Ruben Claeys 9 15
200 David Demey 3 15
200 David Demey 2 15
200 Bart Vanhee 11 15
200 Alain Vermeulen 1 15
200 Thierry Decuypere 1 15
200 Wilfried Vanthourenhout 1 15
200 Johny Andries 3 15
200 Thierry Decuypere 3 15
200 Ruben Claeys 19 15
200 Thierry Decuypere 4 15
200 David Demey 1 15
200 Alain Vermeulen 4 15
200 Thierry Decuypere 7 15
200 Ruben Claeys 20 15
200 Station Ieper Team 1 19 15
200 Bart Vanhee 10 15
200 Hans David 4 15
200 luc Grimmonprez 3 15
200 Rambo Sprint 3 15
200 Marc Dewilde 1 15
200 Dany Vandenbroucke 1 15
200 Kenneth Debal 12 15
200 Kenneth Debal 11 15
200 Sebastien Leenkneght 2 15
200 Kenneth Debal 9 15
200 Ruben Claeys 1 15
200 Kenneth Debal 4 15
200 Ivan Salomez 6 15
200 Ivan Salomez 3 15
200 Kenneth Debal 2 15
200 Jasper Vancoillie 6 15
200 Jasper Vancoillie 7 15
200 Ivan Salomez 18 15
200 Ivan Salomez 1 15
200 Ivan Salomez 2 15
200 Anneke-Vanhaze Drum 1 15
200 Ivan Salomez 14 15
200 Ivan Salomez 4 15
200 David Demey 4 15
200 Thijs Dewilde 2 15
200 Ivan Salomez 7 15
200 Ivan Salomez 8 15
200 Ivan Salomez 12 15
200 Ivan Salomez 9 15
200 Ivan Salomez 10 15
200 Ivan Salomez 11 15
200 Ivan Salomez 5 15
200 Kenneth Debal 19 15
258 Station Ieper Team 1 14 14
258 Ivan Salomez 27 14
258 Jorre Clynckenmaillie 6 14
261 Franky Minne 3 13
261 Epo Epo 3 13
261 Epo Epo 9 13
261 Marc Dewilde 2 13
261 Geert Wallays 3 13
261 Denis Vancoillie 2 13
261 Epo Epo 8 13
261 Epo Epo 7 13
261 Kurt Debuysere 1 13
261 Sebastien Leenkneght 3 13
261 Brigitte Waeyaert 4 13
272 Jorre Clynckenmaillie 2 12
272 Denis Vancoillie 6 12
272 Joel Brackx 3 12
272 Jorre Clynckenmaillie 1 12
272 Ivan Salomez 19 12
272 Filip en Marnick Debal en Vandaele 2 12
272 Thibault Desmarets 1 12
272 Filip Hugs 4 12
272 Ivan Salomez 17 12
272 Pedro Kynds 1 12
272 Joel Brackx 2 12
272 Joel Brackx 1 12
272 David Demey 12 12
272 David Demey 11 12
272 Ruben Claeys 2 12
272 Geert Vercaigne 1 12
272 Ruben Claeys 7 12
272 Ruben Claeys 10 12
272 Mario Devloo 2 12
272 Stephan Vermeersch 6 12
272 Ivan Salomez 21 12
272 Eric Desnouck 4 12
272 Ivan Salomez 22 12
272 Ivan Salomez 24 12
272 Ivan Salomez 25 12
272 Ivan Salomez 26 12
272 Ruben Claeys 8 12
272 Ivan Salomez 28 12
272 Ivan Salomez 30 12
272 Ivan Salomez 29 12
272 Eric Desnouck 1 12
272 Geert en Rudi 2 12
272 Ivan Salomez 20 12
272 Ruben Claeys 18 12
272 Andy Decock 1 12
272 Ivan Salomez 23 12
272 Jorre Clynckenmaillie 3 12
272 tvervolg tvervolg 3 12
272 Ruben Claeys 14 12
272 Ruben Claeys 5 12
272 Bart Verhoest 9 12
272 Bart Verhoest 10 12
314 Filip en Marnick Debal en Vandaele 3 11
314 Linda Leroy Café Sint-Joris 1 11
316 Station Ieper Team 1 12 10
316 Filip Hugs 1 10
318 Jorre Clynckenmaillie 4 9
318 Station Ieper Team 1 8 9
318 David Colpaert 3 9
318 Koen Kesteloot 1 9
318 Rudi en Stephan 2 9
318 Wietje poep 1 9
318 Ruben Claeys 29 9
325 Marleen Despeghel 1 8
325 Marleen Despeghel 2 8
325 ME FI 1 8
328 Jonas Dejonghe 4 7
328 Bart Vanhee 3 7
328 Ruben Vancoillie 4 7
328 luc Grimmonprez 4 7
328 Stephan Rudi 1 7
333 Denis Vancoillie 1 6
333 Eline Dhellem 1 6
333 Patrick Van Belle 1 6
333 Thierry Decuypere 6 6
337 Anja Corneillie 1 3
337 Thijs Dewilde 1 3
337 Koen Kesteloot 2 3
337 Station Ieper Team 1 11 3
337 Spoorlijn 64 3 3
337 Station Ieper Team 1 15 3
337 Anneke-Vanhaze Drum 5 3
337 Ruben Claeys 12 3
337 Ruben Claeys 11 3
337 Eric Desnouck 2 3
337 Denis Vancoillie 5 3
337 Pedro Kynds 4 3
337 Annemie Lannoo 1 3
337 Greta Jos 1 3
337 Filip en Marnick Debal en Vandaele 1 3
337 Jonas Dejonghe 3 3
337 Martijn Snaet 1 3
337 Filip Hugs 5 3
337 Dorin Marnick 2 3
337 Jorre Clynckenmaillie 5 3
337 Van Mer 2 3
337 Jos Myny 1 3
337 Francky Kindt 3 3
337 Kevin Vancoillie 1 3
337 Spoorlijn 64 2 3
362 Marc Decoodt 1 2
363 Fleur Vancoillie 1 1
364 Stephan Vermeersch 5 0
364 Stephan Vermeersch 4 0
364 Kristof Foulon 1 0
364 Kristof Delheye 2 0
364 Eric Devoldere 2 0
364 Kristof Delheye 1 0
364 Bart Vanhee 4 0
364 Freddy Bequoye 1 0
364 Stephan Vermeersch 3 0
364 Stephan Vermeersch 2 0
364 Bart Vanhee 6 0
364 Mario Devloo 1 0
364 Olivier Bolle 2 0
364 Bart Vanhee 8 0
364 Station Ieper Team 1 9 0
364 Denis Vancoillie 4 0
364 Brigitte Waeyaert 2 0
364 Stephanie Garreyn 1 0
364 Jorre Clynckenmaillie 9 0
364 Jorre Clynckenmaillie 8 0
364 Jorre Clynckenmaillie 7 0
364 Filip Hugs 3 0
364 Ruben Claeys 23 0
364 Filip Hugs 2 0
364 Hans David 5 0
364 Ruben Claeys 26 0
364 Ruben Claeys 27 0
364 Ruben Claeys 28 0
364 Erik Desmarets 1 0
364 Brigitte Waeyaert 3 0
364 Brigitte Waeyaert 5 0
364 luc Grimmonprez 1 0
364 Station Ieper Team 1 7 0
364 Station Ieper Team 1 6 0
364 Station Ieper Team 1 5 0
364 Station Ieper Team 1 4 0
364 Thierry Naert 2 0
364 Thierry Naert 1 0
364 Jasper Vancoillie 5 0
364 Jasper Vancoillie 4 0
364 Jasper Vancoillie 3 0
364 Gerdy Debeuf 2 0
364 Jasper Vancoillie 1 0
364 Ruben Vancoillie 5 0
364 Denis Vancoillie 7 0
364 Ruben Claeys 30 0
364 Thierry Decuypere 9 0
364 Trees Gryson 1 0
364 Johny Andries 1 0
364 Cindy Bentein 1 0
364 Franky Minne 1 0
364 Evy Deronne 1 0
364 Bart Verhoest 12 0
364 Bart Verhoest 7 0
364 Bart Verhoest 6 0
364 Bart Verhoest 5 0
364 Eric Desnouck 3 0
364 Emmerson Deneut 4 0
364 Emmerson Deneut 3 0
364 Emmerson Deneut 1 0
364 Dries Verhoest 5 0
364 Rudi en Geertje 2 0
364 Kurt Debuysere 5 0
364 Marnick Verstraete 6 0
364 Marc Derieu 1 0
364 Peter Dewulf 1 0
364 Van Mer 3 0
364 Brambo Brambo 5 0
364 Brambo Brambo 4 0
364 Epo Epo 4 0
364 Miel Gheysens 1 0
364 Koen Gheysens 1 0
364 Dorien Bekaert 3 0
364 Dorien Bekaert 2 0
364 Dorien Bekaert 1 0
364 Rambo Sprint 4 0
364 Kurt Debuysere 3 0
364 Rambo Sprint 2 0
364 Dries Verhoest 4 0
364 Sydoer Sydoer 1 0
364 Carine Vandamme 2 0
364 Joel Brackx 4 0
364 Rudi Vermoortele 1 0
364 Marleen Desodt 1 0
364 Jonas Dejonghe 6 0
364 Rudi Vermoortele 3 0
364 Rudi Vermoortele 4 0
364 Rudi Vermoortele 5 0
364 Rudi Vermoortele 6 0
364 Rudi Vermoortele 7 0
364 Jonas Dejonghe 5 0
364 Rudi Vermoortele 10 0
364 Rudi Vermoortele 11 0
364 Rudi Vermoortele 12 0
364 Pedro Kynds 2 0
364 Anneke-Vanhaze Drum 3 0
364 Marnik Arickx 2 0
364 Geert Wallays 1 0
364 David Colpaert 1 0
364 David Colpaert 2 0
364 Dries Verhoest 3 0
364 Dries Verhoest 2 0
364 Ivan Salomez 31 0
364 Danny Wyffels 1 0
364 Kenneth Debal 20 0
364 Olivier Bolle 1 0
364 Danny Wyffels 3 0
364 Sebastien Leenkneght 6 0
364 Sebastien Leenkneght 5 0
364 Hilde Vercaigne 1 0
364 Filip Dekaezemaker 1 0